Chcesz mieć psa przewodnika?

wpis w: administracja | 0

Chcesz mieć psa przewodnika? Nie wiesz co zrobić?

Weź udział w zdalnym spotkaniu, a dowiesz się wszystkiego na ten temat!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 17.01.2022 r. o godz. 18.00 na platformie Zoom.

Chcesz mieć psa przewodnika? Nie wiesz co zrobić? Weź udział w zdalnym spotkaniu, a dowiesz się wszystkiego na ten temat. Wydarzenie odbędzie się 17 stycznia br. o godz. 18.00 na platformie Zoom.

To już jedno z ostatnich spotkań dla osób zainteresowanych tematem psów przewodników. Zapraszamy wszystkie osoby niewidome i z bardzo poważnymi problemami narządu wzroku, które są zainteresowane posiadaniem psa. W trakcie spotkania opowiemy m.in.:

  • dlaczego warto być posiadaczem psa przewodnika;
  • co trzeba zrobić, aby stać się posiadaczem czworonoga;
  • po co są opracowywane standardy i co zyskamy, wprowadzając je w życie.

Odpowiemy także na wszystkie pytania uczestników. Obejrzymy też ciekawy kilkuminutowy film z audiodeskrypcją, na którym osoby posiadające czworonoga, dzielą się swoimi doświadczeniami. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom w dniu 17 stycznia o godzinie 18.00. Czas trwania ok. 2 godz. Zainteresowane osoby powinny przesłać swoje zgłoszenie do 14 stycznia na adres e-mail: ioptulowicz@pzn.org.pl.

Aby uczestniczyć w spotkaniu należy mieć zainstalowaną aplikację Zoom w komputerze lub na telefonie albo posiadać konto na Zoom. Na dzień przed spotkaniem uczestnicy otrzymają wiadomość z linkiem do spotkania. A już dzisiaj mogą Państwo obejrzeć spot filmu pod linkiem: https://youtu.be/FT4RlOfJZzI.

Centrum Rehabilitacji
Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych